Meie koolist

Saavutused

Meie koolipere saavutused 2018/2019


September

28.09

Matemaatika üritus „Nutikate turniir“. Meie meeskond võitis nominatsioonis „Kõige tähelepanelikumad“

 

 

29.09

Matemaatika lahtine võistlus

2. koht

Nikita Zraževski,  9.c

Oktoober

2-3.10

Saalijalgpall

1. koht

3.-5. klassid

06.10

Eesti koolinoorte XXV keemia lahtine võistlus 

1. koht linnas

Nikita Zraževski,  9.c

11.10

Ahtme Seiklus

1. koht

7.-8. klassid

November

01.11

Rahvastepall, poisid

3. koht

4.-5. klassid

08.11

Suured bioloogilised mängud

1. koht

 

10.11

Loodusteaduse olümpiaad

2. koht

Jevgeni Golossov, 7c

15.11

«Русский медвежонок - 2018»

1. koht

Polina krikova, 3.a

2. koht

Pavel Ogorodnõi, 3.a

3. koht

Sofia Kondrašova, 3.a

17.11

XXV Virumaa matemaatikaülesannete lahendamise võistlus (Ida- ja Lääne-Virumaa)

5. koht

 

19-20.11

Saalihoki, neiud

1. koht

8.-9. klassid

21-22.11

Saalihoki, noormehed

1. koht

8.-9. klassid

Detsember

15.12

Vabariiklik konkurss „Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas“

1. koht

Sofia Kondrašova, 3.a

Jaanuar

19.01

Eesti koolinoorte 66. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

1. koht

Nikita Zraževski, 9.c

1. koht

Karina Prokofjeva, 8.a

26.01

Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

2. koht

Nikita Zraževski, 9.c

3. koht

Svetlana Prigoževa, 9.a

Veebruar

02.02

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

2. koht

Leonid Gatilov, 7.a

3. koht

Anželika Jürgens, 7.c

06.02

„Lõbusad stardid“

2. koht

1.-3. klassid

06.02

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

1. koht

Nikita Zraževski, 9.c

2. koht

Svetlana Prigoževa, 9.a

3. koht

Leonid Gatilov, 7.a

07.02

IV vabariiklik vene keele ja kirjanduse konkurss

1. koht

Julia Sjomina, 6.b

2. koht

Anželika Jürgens, 7.c

12.02

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

2. koht

Leonid Gatilov, 7.a

3. koht

Jevgeni Golosov, 7.c

2. koht

Gleb Kanarbik, 9.a

19-20.02

Võrkpall, neiud

2. koht

6.-9. klassid

Võrkpallid, noormehed

2. koht

6.-9. klassid

Märts

07.03

1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus

2. koht

 

10.03

Malevõistlused

2.koht

 

08.03

Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassides

1. koht

Deniss Hakijainen, 4.b

2. koht

Aleksej Valijev, 4.b

1. koht

Karina Demina, 5.b

2. koht

Mihail Mitin, 5.c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

September

28.09

Matemaatika üritus „Nutikate turniir“. Meie meeskond võitis nominatsioonis „Kõige tähelepanelikumad“

 

 

29.09

Matemaatika lahtine võistlus

2. koht

Nikita Zraževski,  9.c

Oktoober

2-3.10

Saalijalgpall

1. koht

3.-5. klassid

06.10

Eesti koolinoorte XXV keemia lahtine võistlus 

1. koht linnas

Nikita Zraževski,  9.c

11.10

Ahtme Seiklus

1. koht

7.-8. klassid

November

01.11

Rahvastepall, poisid

3. koht

4.-5. klassid

08.11

Suured bioloogilised mängud

1. koht

 

10.11

Loodusteaduse olümpiaad

2. koht

Jevgeni Golossov, 7c

15.11

«Русский медвежонок - 2018»

1. koht

Polina krikova, 3.a

2. koht

Pavel Ogorodnõi, 3.a

3. koht

Sofia Kondrašova, 3.a

17.11

XXV Virumaa matemaatikaülesannete lahendamise võistlus (Ida- ja Lääne-Virumaa)

5. koht

 

19-20.11

Saalihoki, neiud

1. koht

8.-9. klassid

21-22.11

Saalihoki, noormehed

1. koht

8.-9. klassid

Detsember

15.12

Vabariiklik konkurss „Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas“

1. koht

Sofia Kondrašova, 3.a

Jaanuar

19.01

Eesti koolinoorte 66. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

1. koht

Nikita Zraževski, 9.c

1. koht

Karina Prokofjeva, 8.a

26.01

Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

2. koht

Nikita Zraževski, 9.c

3. koht

Svetlana Prigoževa, 9.a

Veebruar

02.02

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

2. koht

Leonid Gatilov, 7.a

3. koht

Anželika Jürgens, 7.c

06.02

„Lõbusad stardid“

2. koht

1.-3. klassid

06.02

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

1. koht

Nikita Zraževski, 9.c

2. koht

Svetlana Prigoževa, 9.a

3. koht

Leonid Gatilov, 7.a

07.02

IV vabariiklik vene keele ja kirjanduse konkurss

1. koht

Julia Sjomina, 6.b

2. koht

Anželika Jürgens, 7.c

12.02

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

2. koht

Leonid Gatilov, 7.a

3. koht

Jevgeni Golosov, 7.c

2. koht

Gleb Kanarbik, 9.a

19-20.02

Võrkpall, neiud

2. koht

6.-9. klassid

Võrkpallid, noormehed

2. koht

6.-9. klassid

Märts

07.03

1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus

2. koht

 

10.03

Malevõistlused

2.koht

 

08.03

Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassides

1. koht

Deniss Hakijainen, 4.b

2. koht

Aleksej Valijev, 4.b

1. koht

Karina Demina, 5.b

2. koht

Mihail Mitin, 5.c

 

 

 

 

 

 

 

 

 


September
28.09 Matemaatika üritus ?Nutikate turniir?. Meie meeskond võitis nominatsioonis ?Kõige tähelepanelikumad?    
29.09 Matemaatika lahtine võistlus 2. koht Nikita Zra?evski,  9.c
Oktoober
2-3.10 Saalijalgpall 1. koht 3.-5. klassid
06.10 Eesti koolinoorte XXV keemia lahtine võistlus  1. koht linnas Nikita Zra?evski,  9.c
11.10 Ahtme Seiklus 1. koht 7.-8. klassid
November
01.11 Rahvastepall, poisid 3. koht 4.-5. klassid
08.11 Suured bioloogilised mängud 1. koht  
10.11 Loodusteaduse olümpiaad 2. koht Jevgeni Golossov, 7c
15.11 «??????? ?????????? - 2018» 1. koht Polina krikova, 3.a
2. koht Pavel Ogorodnõi, 3.a
3. koht Sofia Kondra?ova, 3.a
17.11 XXV Virumaa matemaatikaülesannete lahendamise võistlus (Ida- ja Lääne-Virumaa) 5. koht  
19-20.11 Saalihoki, neiud 1. koht 8.-9. klassid
21-22.11 Saalihoki, noormehed 1. koht 8.-9. klassid
Detsember
15.12 Vabariiklik konkurss ?Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas? 1. koht Sofia Kondra?ova, 3.a
Jaanuar
19.01 Eesti koolinoorte 66. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor 1. koht Nikita Zra?evski, 9.c
1. koht Karina Prokofjeva, 8.a
26.01 Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkondlik voor 2. koht Nikita Zra?evski, 9.c
3. koht Svetlana Prigo?eva, 9.a
Veebruar
02.02 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 2. koht Leonid Gatilov, 7.a
3. koht An?elika Jürgens, 7.c
06.02 ?Lõbusad stardid? 2. koht 1.-3. klassid
06.02 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 1. koht Nikita Zra?evski, 9.c
2. koht Svetlana Prigo?eva, 9.a
3. koht Leonid Gatilov, 7.a
07.02 IV vabariiklik vene keele ja kirjanduse konkurss 1. koht Julia Sjomina, 6.b
2. koht An?elika Jürgens, 7.c
12.02 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 2. koht Leonid Gatilov, 7.a
3. koht Jevgeni Golosov, 7.c
2. koht Gleb Kanarbik, 9.a
19-20.02 Võrkpall, neiud 2. koht 6.-9. klassid
Võrkpallid, noormehed 2. koht 6.-9. klassid
Märts
07.03 1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus 2. koht  
10.03 Malevõistlused 2.koht  
08.03 Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassides 1. koht Deniss Hakijainen, 4.b
2. koht Aleksej Valijev, 4.b
1. koht Karina Demina, 5.b
2. koht Mihail Mitin, 5.c