Meie koolist

Saavutused

Meie koolipere saavutused 2019/2020


September

10-11.09.2019 Jalgpallivõistlused

2. koht

6.-7. Klassid

26.09.2019 Pendelteatejooksuvõistlused

3. koht

6.-7. Klassid

27.09.2019

Matemaatika üritus „Nutikate turniir“. Meie meeskond
võitis nominatsioonis „Kõige tähelepanelikumad“

 

7. Klassid

Oktoober

08-09.10 Koolinoorte kuni 5 kl. poeglaste saalijalgpallivõistlused 3. koht  
30.10 Koolidevaheline võistlus „Ahtme seiklus V“ 2. koht 7.-8. klassid

November

05.11 Dume rahvastapallivõistlused (tüdrukud) 3. koht 4.-5. klassid
05.11 Dume rahvastapallivõistlused (poisid) 1. koht 4.-5. klassid

06.11

Suured bioloogia-alased mängud 2. koht 8.-9. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (tüdrukud) 3. koht 6.-7. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (poisid) 2. koht 6.-7. klassid
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 1. koht Sofja Pavlenkova, 3.a
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 3. koht Eva Dadon, 3.a
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (neiud) 2. koht 8.-9. klassid
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (noormehed) 3. koht 8.-9. klassid
15.11 Linnaüritus matemaatikas “Nutikate turniir”  1. koht 5. klassid

 

 

Meie koolipere saavutused 2018/2019

 

September

10-11.09.2019 Jalgpallivõistlused

2. koht

6.-7. Klassid

26.09.2019 Pendelteatejooksuvõistlused

3. koht

6.-7. Klassid

27.09.2019

Matemaatika üritus „Nutikate turniir“. Meie meeskond
võitis nominatsioonis „Kõige tähelepanelikumad“

 

7. Klassid

Oktoober

08-09.10 Koolinoorte kuni 5 kl. poeglaste saalijalgpallivõistlused 3. koht  
30.10 Koolidevaheline võistlus „Ahtme seiklus V“ 2. koht 7.-8. klassid

November

05.11 Dume rahvastapallivõistlused (tüdrukud) 3. koht 4.-5. klassid
05.11 Dume rahvastapallivõistlused (poisid) 1. koht 4.-5. klassid

06.11

Suured bioloogia-alased mängud 2. koht 8.-9. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (tüdrukud) 3. koht 6.-7. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (poisid) 2. koht 6.-7. klassid
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 1. koht Sofja Pavlenkova, 3.a
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 3. koht Eva Dadon, 3.a
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (neiud) 2. koht 8.-9. klassid
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (noormehed) 3. koht 8.-9. klassid
15.11 Linnaüritus matemaatikas “Nutikate turniir”  1. koht 5. klassid

 

 

Meie koolipere saavutused 2018/2019

 


September

10-11.09.2019 Jalgpallivõistlused

2. koht

6.-7. Klassid

26.09.2019 Pendelteatejooksuvõistlused

3. koht

6.-7. Klassid

27.09.2019

Matemaatika üritus „Nutikate turniir“. Meie meeskond
võitis nominatsioonis „Kõige tähelepanelikumad“

 

7. Klassid

Oktoober

08-09.10 Koolinoorte kuni 5 kl. poeglaste saalijalgpallivõistlused 3. koht  
30.10 Koolidevaheline võistlus „Ahtme seiklus V“ 2. koht 7.-8. klassid

November

05.11 Dume rahvastapallivõistlused (tüdrukud) 3. koht 4.-5. klassid
05.11 Dume rahvastapallivõistlused (poisid) 1. koht 4.-5. klassid

06.11

Suured bioloogia-alased mängud 2. koht 8.-9. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (tüdrukud) 3. koht 6.-7. klassid
11-12.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (poisid) 2. koht 6.-7. klassid
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 1. koht Sofja Pavlenkova, 3.a
12.11 Vabariikliku luuletuste lugemise konkurss (1.-3. klassid) 3. koht Eva Dadon, 3.a
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (neiud) 2. koht 8.-9. klassid
13-14.11 Kohtla-Järve linna koolinoorte saalihokivõistlused (noormehed) 3. koht 8.-9. klassid
15.11 Linnaüritus matemaatikas “Nutikate turniir”  1. koht 5. klassid