MERKUUR töötuba

Loomise kuupäev 06.06.2024

Reedel 31.05 koostöös Merkuuriga käis meie kooli 7.A klassil külas "MERKUUR" töötuba.

Töötubades sai valmistada kahes erinevas grupis erinevaid asju. Näiteks oli võimalik ise valmistada Led-lampi ja kõlarit. Meil oli külas kaks töötoa juhendajat, kes näitasid, mida on võimalik täna valmistada ja kuidas seda teha. Töötoa juhendajad aitasid meie kooli õpilasi iga küsimusega ja probleemiga. 7.A klass jagati kahte gruppi. Kõige rohkem tundsid huvi meie kooli 7.A klassi õpilased led-lambi valmistamisest, kuna see kõlas juba huvi tekitavalt. Led-lambile sai oma disaini kujundada ja hiljem selle graveerida. Iga õpilane sai ise valmistada enda led efekti just sellist värvi nagu ise tahtis. Teine töötuba, mis toimus, oli bluetooth kõlari valmistamine. See töötuba tõi ka õpetajaid lähemale uurima. Huvitav, kuidas see küll tööle läheb, sellele küsimusele saime kõik vastuse kui Kuldar (töötoa juhendaja) meile ette näitas. Meie kooli 7.A klassi kõikidel õpilastel tulid imelised tööd. Peame tunnistama, et see töötuba meeldis õpilastele ja õpetajatele väga.

Viimati muudetud 06.06.2024.